воскресенье, 28 сентября 2014 г.

Львів. Вихідні. Кава.

Так-так, знову Львів, Свято кави, яка не тільки незмінний туристичний атрибут Львова, але те, що справді творить часом смак життя… Наша туристична група прибула  - ми розпочинаємо!

Проте перш ніж перейти до смакування кави туристи вирушають на екскурсію “Навколо Львова за 120 хвилин” -  розпочинається із собору святого Юри, який разом із центральною частиною Львова належить до світової спадщини ЮНЕСКО. Це пам`ятка архітектури 18 ст, яка поєднує у собі стилі барокко та роккоко. Не менш захоплюючою є історія цього собору, про яку справді варто дізнатися під час екскурсії. На сьогодні це важливе релігійне місце, де зберігаються як чудотворні ікони, так і мощі святих. Воно не залишає байдужим, вражає своєю старовиною, духом та величністю. Наступне місце зупинки Високий замок — найвижча точка Львова, звідки можна побачити усе місто, дізнатися про старовинний замок, який колись тут був збудований, легеди та історичні цікавинки.

 
старовинний Домініканський собор


Далі більше – рухаємося у центральну частину міста на пл..Ринок. Без знайомства із пл..Ринок подальше перебування у місті не має сенсу J Пішохідна екскурсійна програма   “Всі дороги ведуть до Ринку” стартує: стара частина міста Львова – це територія історико-архітектурного заповідника, де знаходяться найцінніші пам`ятки середньовіччя. Звідси,  з  Площі Ринок і розпочинаємо детальніше знайомство з містом Лева. Неповторною окрасою Ринку є скульптури на його кутах - Нептуна, Діани, Адоніса, та Амфітрити. Різьблений камінь, затінені балкони ніби й досі дихають італійським ренесансом. Навіть кава тут має особливий, якийсь романтичний смак.  Вірменський собор, Латинський кафедральний собор, Успенська церква... далеко не повний перелік об'єктів, які представлені в екскурсійній програмі.

Львів із Високого замку

Після такого екскурсійного штурму містаJ вирушаємо на обід – для тіла, душі та нових сил! А далі… вільний час і обовязково чашека кави, адже у ці дні у Львові відбувалося Свято кави! Приємно спостерігати, як туристи у звичному туристичному поспіху ( ще б пак -  і каву випити, і фото звіт зробити!!!) запитують, куди можна піти вкотре гортають інформаційні листи із підказками і розсипаються по місту у пошуках своїх моментів…

кава як смак життя...


І хоч програма тривала лише один день – спогадів багато, адже Львів – це те місто, де кожного разу можна проживати  все по-новому…

До зустрічі у Львові чи в будь-якому іншому куточку світу чи України J

Щиро,

Команда КРУЇЗ ПЛЕНЕТ 

@створено командоб КРУЇЗ ПЛЕНЕТ та дорогими туристами :) Дякуємо!

Комментариев нет:

Отправить комментарий