пятница, 1 августа 2014 г.

Хто куди, а ми у Кам’янець-Подільський!

Власне минулих вихідних саме туди прямували із групою туристів.  Мабуть, кожен знає, що Древній Кам’янець на Поділлі – це маленька країна з казковим ансамблем надзвичайної архітектури, музей під відкритим небом, де кожен куточок оповитий  легендами...

У перший день на нас чекав переїзд на пароплаві до Бакоти – це затоплене село неподалік Кам’янеця-Подільського, яке раніше було містом. Здавна тут розташовувалися різноманітні язичницькі племена. Тепер завдяки гористому ландшафту, що закриває від північних холодів, багатоводній річці, створюється м'який мікроклімат, який сприяє зростанню реліктових рослин і лікарських трав.

Бакота

Цим всім природним багатством ми і насолоджувалися. Також побачили  Білу гору, яка піднімається на 120 м. над водою. З неї відкривається краєвид, від якого дух захоплює! У скелі – древні келії з нішами для поховань, три цілющі джерела з незвичайно смачною водою та Бакотський Свято-Михайлівський монастир, що знаходиться поблизу  від затопленого Дністровським водосховищем давнього поселення.

Після екскурсійної програми, переїздів та неймовірної природи ми законно отримали час для себе – для відпочинку, спокою, спогадів та думок…

Наступного дня ми були вже безпосередньо в Кам’янці-Подільському. Відверто – це «місто на камені» вражає! Чого лише варта прогулянка по історико-архітектурному заповіднику: Стара Фортеця, огляд Ратуші, в підземеллях якої відтворено експозиції з історії  судочинства на Поділлі в XVІ – XVІІ ст., Кафедральний костел св. ап. Петра та Павла  XV-XІX ст. Також була можливість відвідати фестиваль середньовічної культури  “Форпости 2014”.

Кам'янець-Подільський

На жаль, час диктує свої умови,  екскурсійна програма підходить до завершення… Але сюди хочеться повертатися, варто повертатися і важливо часом таки знаходити моменти для душі, розвитку і внутрішнього зростання. А це все можна отримати у такій подорожі…

До нових зустрічей!

@створено командою КРУЇЗ ПЛЕНЕТ

Комментариев нет:

Отправить комментарий